Адміністрація, профспілковий комітет та колектив КНП “Більче-Золотецька обласна лікарня реабілітації імені В.Г.Вершигори” ТОР глибоко сумує та співчуває головній медичній сестрі Герило Тетяні та інженеру з охорони праці Шумеляку Михайлуз приводу смерті матері
Шумеляк Ольги
та висловлюють щире співчуття родині та близьким покійної.
Вічна пам’ять!
Адміністрація та колектив
КНП “Більче-Золотецька обласна
лікарня реабілітації імені В.Г. Вершигори” ТОР
![](http://bzlik.te.ua/wp-content/uploads/2020/10/співч222.jpg)